Tek bir platformda zaman ve nakit yönetimi...

Enerjinizi işi yapmak değil, işinizi büyütmek için harcayın...

  • Özellik olsun diye değil! işinize yarasın diye ürettik...
  • Başarı, hepimizin daha fazlasını istediği bir şeydir.
  • Çoğu insan başarının zor olduğuna inanır.
  • İyi düşünmek iyidir; iyi hareket etmek çok daha iyidir.
bilgi@lastiktakip.net
01

MÜŞTERİLER MENÜSÜ

Müşterilerinizi bu sayfada toplu veya tekil olarak ekleme yapabilirisiniz.
Bu sayfada müşterileriniz arasında kolayca filtreleme yapabilir, pdf veya excel'e aktarabilir ve düzenleme yapabilirsiniz. Bu sayfada müşterileriniz arasında kolayca filtreleme yapabilir, pdf veya excel'e aktarabilir ve düzenleme yapabilirsiniz.

02

LASTİKLER MENÜSÜ

Müşterilerinizin lastiklerini filtreleyebilir, pdf veya excel'e aktarabilir ve detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.
Müşteriye özel "Lastik Muhafaza Hizmet Sözleşmesi"ni buradan yazdırabilirsiniz.
Lastik Bilgi kısmından ise lastikleri depoladıktan sonra kimlere ait olduğunu rahat bir şekilde anlayabilmek adına buradan çıktı alabilirsiniz.

03

RANDEVULAR MENÜSÜ

Randevular menüsünde şirketinizinden randevu alan müşterilerinizi görüntüleyebilirsiniz.
Müşterilerinizin sizden kolayca istediği günde istediği saatte randevu alabilerler bu alınan silinen ve düzenlenen randevular sîzlere mail yoluyla bilgilendirilecektir. Müşterilere ise 1 gün önceden hatırlatma mesajı gidecek randevuya gelemeyecek olanlardan iptal etmeleri rica edilecektir.

04

RAPORLAR MENÜSÜ

A) Stok Analiz Raporu; Lastik stoklarınızı bu safyada görüntüleyebilirsiniz. Lastiklerinizin Yaz/Kış/Mevsimlik olarak ayırt edebilir.
B) Fiyat Analiz Raporu; Toplam olarak ne kadar ücret alınacak veya ne kadar ücret alındığını detaylı bir şekilde görebilirsiniz.
C) Müşteri Analiz Raporu;Müşterilerinizin lastiklerinin en son değişim süresi altı(6) ay'ı geçenler bu sayfada görüntülenir

up